UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Indywidualne Mistrzostwa Województwa Strażaków Państwowej Straży Pożarnej w tenisie stołowym

W dniu 25 stycznia br. w Szkole Podstawowej im. Ziemi Lubartowskiej  w Łucce odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Województwa Strażaków Państwowej Straży Pożarnej w tenisie stołowym o puchar Lubelskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP  w Lublinie. W turnieju udział wzięło 29 strażaków PSP reprezentujących komendy: wojewódzką, miejskie i powiatowe.

Strażacy z tut. komendy zdobyli dwa puchary: mł. kpt. Tomasz Majewski zdobył piąty raz tytuł mistrza województwa oraz mł. ogn. Zbigniew Czerwiński wywalczył trzecie miejsce (w ubiegłych latach zajmował miejsca poza podium). Zawody, jak co roku, przebiegały w duchu sportowej rywalizacji, a klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:

1 miejsce – Tomasz Majewski – Komenda Miejska PSP w Chełmie,

2 miejsce – Mieczysław Łoś – Komenda Powiatowa PSP w Łęcznej,

3 miejsce – Zbigniew Czerwiński – Komenda Miejska PSP w Chełmie,

4 miejsce – Zbigniew Duda – Komenda Powiatowa PSP w Parczewie,

5 miejsce – Jacek Nowosadowski – Komenda Powiatowa PSP w Tomaszowie Lubelskim.

Puchary i dyplomy w imieniu Lubelskiego Komendanta Wojewódzkiego wręczył zawodnikom obecny na turnieju Komendant Powiatowy PSP w Lubartowie mł. bryg. Tomasz Podkański. Finały województwa lubelskiego w tenisie stołowym w sali gimnastycznej w Łucce rozgrywane są nieprzerwanie od dwunastu lat, a sędzią głównym zawodów był tradycyjnie Pan Zdzisław Waśkowski. Pięciu najlepszych zawodników będzie reprezentować województwo lubelskie na XXXV Mistrzostwach Polski Strażaków w Tenisie Stołowym, które odbędą się planowo 24-26 kwietnia br. w m. Drzonków, woj. Lubuskie.