MISTRZ POLSKI KZPT FCC

W dniach 29 – 30 września w łódzkiej manufakturze rozegrane zostały mistrzostwa Polski KZPT FCC, na których naszą Komendę reprezentował pochodzący z Wólki Orłowskiej asp. Rafał Bereza. Uważany on był za pretendenta do zdobycia najwyższego miejsca na podium. Już w pierwszy dzień Rafał pokazał doskonałe przygotowanie do zawodów, a co się z tym wiąże również przygotowanie do codziennej służby. Wygrał zawody zdobywając tytuł Mistrza Polski. Drugiego dnia rozegrany został bieg elit, w którym startowało 22 najlepszych zawodników. Nasz reprezentant jako zwycięzca z dnia poprzedniego startował w biegu finałowym z dobrze dysponowanym zawodnikiem z Ukrainy, który przed biegiem zapewniał, że zwycięży w tym starciu. Jak się po chwili okazało nasz zawodnik nie miał sobie równych zwyciężając w biegu elit i pokonując zawodnika z Ukrainy o 11 sekund. Były to ostatnie zawody Rafała w tym roku, teraz czeka go krótka regeneracja